Fotograf Rabka

Ślub to z pewnością najważniejszy dzień dla młodej pary. Wiąże się z przeżywaniem wielkich emocji, szczęścia i radości. Dlatego też warto, aby z tego najważniejszego dnia pozostała dla małżonków jakaś pamiątka. Jako foto-video-team.pl jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę fotografa w dniu ślubu. Oferujemy także wideofilmowanie wykonywane najwyższej jakości sprzętem oraz z podejściem pełnym profesjonalizmu. Film z wesela może być doskonałą pamiątką, upamiętniającą ten ważny dzień.


Fotograf Rabka — obsługa wesel

Jako ślubny fotograf (Rabka) oferuję stworzenie pięknej sesji zarówno w plenerze, jak i z wesela oraz ślubu. Lata doświadczenia sprawiają, że nie umyka mi najmniejszy szczegół, przez całą uroczystość pozostaję do dyspozycji młodej pary, a także jestem otwarty na wszelkie sugestie. Do wykonywania zdjęć podchodzę bardzo profesjonalnie, w każdej chwili jestem też w stanie doradzić małżonkom. Jako fotograf (Rabka) pracuję na sprzęcie najwyższej jakości. Stanowi to gwarancję, że fotografie wyglądają bardzo naturalnie oraz cechują się ostrością na optymalnym poziomie, co potwierdziło już wielu klientów. Fotograf - Rabka i okolice - zapraszamy!.


Fotograf Rabka — sesje plenerowe


Każdy nasz fotograf (Rabka) wykonuje sesje plenerowe w Rabce i okolicach. Jako fotograf (Rabka) jestem w stanie doradzić ciekawe, klimatyczne miejsce, które sprawi, że fotografie będą wyjątkowe. Sesja może być wykonana w stylistyce ślubu Państwa młodych lub w innym klimacie. Ważne też, aby lokalizacja odzwierciedlała osobowość małżonków, dlatego przy wyborze kieruję się tym czynnikiem, a także unikalnym otoczeniem. To właśnie dlatego w ofercie znajduje się sesja plenerowa w Tatrach.

W dniu sesji najważniejsi jesteście Wy — postaram się wyłapać każde spojrzenie, dotyk i wyraz twarzy, które świadczy o Waszym oddaniu. To właśnie małżonkowie są w centrum, natomiast piękny krajobraz stanowi dopełnienie całości.

Fotograf Rabka — wideofilmowanieW ofercie naszej firmy fotograficznej znajduje się wideofilmowanie. Proponujemy wykonanie filmu z wesela i ślubu, a także z sesji plenerowej, którą wykona doświadczony fotograf. Rabka stanowi dobre miejsce na stworzenie takiego wideo ze względu na klimatyczne, piękne krajobrazy. Ponadto możemy przygotować film w Zakopanem, w Tatrach bądź Nowym Targu. Na specjalne życzenie młodej pary wplatamy także ujęcia z drona, którym dysponuje nasze studio. Przy tworzeniu filmu używamy aparatów firmy Sony lub kamerami Panasonic. Jest to kwestia ustalana z małżonkami.

Fotograf Rabka — inne usługi


Jako fotograf (Rabka) oprócz wesela obsługujemy również komunię, chrzest, eventy, spotkania firmowe oraz innych ważnych okazji. Do każdego klienta i sesji zdjęciowej podchodzimy indywidualnie. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że każdy zleceniodawca jest inny, dlatego cechuje się odmiennym zapotrzebowaniem. Dla nas największą wagę ma satysfakcja, chcemy, aby klient był zadowolony z efektu. Wycenę przeprowadzamy uczciwie i szybko, a końcowa kwota idzie w parze z jakością. Nasze usługi oferujemy mieszkańcom Rabki, ale jesteśmy również dostępni w Nowym Targu i Zakopanem. W razie potrzeby możemy dojechać do dalej położonych miejsc.